يكشنبه, دى 26, 1395

بسمه تعالی

شرایط و زمان ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون ورودی وکالت سال 1395

کانون وکلای دادگستری مازندران

 

از پذیرفته شدگان آزمون ورودی وکالت (اعم از سهمیه آزاد و ایثارگران )برای تشکیل پرونده و انتخاب محل اشتغال به کارآموزی و وکالت دعوت بعمل می آید که  راس ساعت 9 صبح روز سه شنبه مورخ 5/ 11/95 از ردیف 1 الی 30 سهمیه آزاد و چهارشنبه 6/11/95 از ردیف 31 الی آخر سهمیه آزاد و ایثارگر با همراه داشتن مدارک ذیل و با توجه به ضوابط اعلام شده در آگهی آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت سال1395، در کانون وکلای دادگستری مازندران واقع در ساری خیابان مازیار حضور بهمرسانند.

مدارک لازم:

  1. اصل و کپی برابر اصل شده مدرک تحصیلی.(کسانی که دارای مدرک بالاتر از کارشناسی هستند مکلفند مدرک تحصیلی دوره کارشناسی را ارائه دهند)

تبصره1- منظور از مدرک تحصیلی دانشنامه دوره کارشناسی در رشته حقوق و فقه و مبانی حقوق اسلامی یا معادل آن از دروس حوزوی و دانشگاهی با تأیید مرجع صالح می باشد.                                                                                       

تبصره 2- تاریخ اخذ مدرک فارغ التحصیلی پذیرفته شده باید حداکثر تا تاریخ 5/9/95 باشد.

  1. اصل و کپی برابر اصل شده تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی 2 نسخه در کاغذ A4  .
  2. اصل و کپی برابر اصل شده کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم (برای آقایان) درکاغذ A4  .
  3. تبصره: تاریخ پایان خدمت یا معافیت پذیرفته شده باید حداکثرتا تاریخ 5/9/95 باشد.
  4. اصل و کپی برابر اصل شده گواهی حضور داوطلبانه در جبهه جنگ، جانبازی، آزادگی و شاهد. (برای ایثارگران) درکاغذ A4  .
  5. شش قطعه عکس4×3 بادرج مشخصات متقاضی درپشت آن(عکس پرسنلی برای آقایان با کت و بانوان بارعایت پوشش اسلامی).
  6. تصویر اسکن شده کلیه مدارک فوق و عکس متقاضی الزاماْ می بایست هنگام ثبت نام بر روی یک لوح فشرده CD ) با فرمت  PNG  با حداکثر حجم 512 کیلوبایت برای هر یک از مدارک فوق) تحویل شود.

 تـذکـــر:

الف متقاضیان جهت برابر اصل نمودن مدارک خود به دادگستری یا دفاتر اسناد رسمی مراجعه نمایند.

ب بدون همراه داشتن مدارک فوق، ثبت نام و تشکیل پرونده مقدور نخواهد بود.

ج- چون ثبت نام و تشکیل پرونده و انتخاب شهر کارآموزی و وکالت به ترتیب رتبه قبولی داوطلبان انجام می شود، از اینرو پذیرفته شدگانی که در موعد مقرر (ساعت 9 صبح روزهای مذکور) مراجعه ننمایند حق اولویت خود را نسبت به انتخاب شهر از دست خواهند داد و اعتراضشان در این خصوص پذیرفته نخواهد شد .

د- پذیرفته شدگانی که فاقد شرایط مندرج در آگهی آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت سال 1395 اعلامی در سایت سازمان سنجش آموزش باشند،قبولی آنان کان لم یکن تلقی و کانون از ثبت نام آنان معذور است.

هـ - چنانچه هریک از  قبولشدگان برای ثبت نام و تشکیل پرونده حداکثر تا تاریخ چهارشنبه 16/11/95 به کانون وکلای دادگستری مازندران  مراجعه ننمایند، عدم مراجعه آنان به منزله انصراف از ثبت نام جهت صدور پروانه کارآموزی تلقی شده و حق هیچگونه اعتراضی را در این مورد نخواهند داشت.                                                        

 

کانون وکلای دادگستری مازندران